Our team

Bartłomiej Grobelski, Phd Manager

dr n. med. Cezary Lipiński

Zastępca Dyrektora Centrum Innowacji i Transferu Technologii

e-mail: cezary.lipinski@umed.lodz.pl

Honorata Siadura- Boczkowska

Administrative Consultant
e-mail: h.siadura-boczkowska@umed.pl
Phone number: +48 799 092 111

Agnieszka Rzeźnik, MA

Administrative Consultant
e-mail: agnieszka.rzeznik@umed.lodz.pl
Phone number: +48 799 092 105

Aleksandra Łuczak, MA

Administrative Consultant
e-mail: aleksandra.luczak@umed.lodz.pl
Phone number: +48 799 092 113

Przemysław Nowakowski

Broker
e-mail: przemyslaw.nowakowski@umed.lodz.pl
Phone number: +48 797 604 075

Tomasz Jankowski, MA

Broker
e-mail: tomasz.jankowski@umed.lodz.pl
Phone number: +48 502 447 575

Marcin Mitał

Sekcja Transferu Technologii

Specjalista ds. Wdrażania Projektów
e-mail: marcin.mital@umed.lodz.pl

mgr Marta Nowakowska

Sekcja ds. Transferu Technologii

Samodzielny Referent ds. Administracyjnych
e-mail:marta.nowakowska@umed.lodz.pl

Ireneusz Staroń, MSc

Clinical Trial Manager
e-mail: ireneusz.staron@umed.lodz.pl
Phone number: +48 785 911 593

Marzena Bielińska, MSc Eng

Administrative Consultant
e-mail: marzena.joanna.bielinska@umed.lodz.pl
Phone number:  +48 799 092 112

mgr Izabela Stanisz

Sekcja ds. Badań Klinicznych

Specjalista ds. Badań Klinicznych
e-maila:izabela.stanisz@umwd.lodz.pl

mgr Jakub Terebus

Sekcja ds. Badań Klinicznych

Samodzielny Referent ds. Administracyjnych
e-mail: jakub.terebus@umed.lodz.pl

Joanna Baranowska, MA

Project Manager Implementation Specialist
e-mail:  joanna.baranowska@umed.lodz.pl
Phone number: +48 799 092 107

Ewa Nocuń, MA

Project Manager Implementation Specialist
e-mail: ewa.nocun@umed.lodz.pl

dr n. farm. Marcin Ciszewski

Sekcja ds. Projektów Akceleracyjnych

Specjalista ds. Wdrażania Projektów
e-mail:marcin.ciszewski@umed.lodz.pl

Izabela Szczecińska

Inkubator Przedsiębiorczości

Specjalista ds. Przedsiębiorczości
e-mail: izabela.szczecinska@umed.lodz.pl
Tel. kom.: +48 502 447 569

mgr Magdalena Kieliszek

Dział Rozwoju Systemów Opieki Zdrowotnej

Specjalista ds. Opieki Koordynowanej
e-mil: magdalena.kieliszek@umed.lodz.pl

mgr Janina Siejka

Dział Rozwoju Systemów Opieki Zdrowotnej

Samodzielny Referent ds. Administracyjnych
e-mail:janina.siejka@umed.lodz.pl
tel: 502 447 611

Centre for Innovation and Technology Transfer
Medical University of Lodz

2 Muszyńskiego Street, room 3.03
90-151 Lodz
email: ciitt@umed.lodz.pl
www.ciitt.umed.pl

Open from Monday to Friday 8:00 – 16:30.

Nasi partnerzy