Smart-Up Lab 2022

Co oferujemy?

Smart-Up Lab 2022 to już 7. edycja programu edukacyjno-inkubacyjnego, organizowanego przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Stanowi kontynuację międzynarodowego projektu realizowanego przez 4 lata w konsorcjum z Europejskim Instytutem Innowacji i Technologii (EIT).

Projekt trwa trzy miesiące i umożliwia uczestnikom zapoznanie się z procesami tworzenia pomysłów, planowaniem biznesowym, przedsiębiorczością, tworzeniem wartości, badaniami rynku, finansowaniem innowacji, prezentacją produktów i wieloma innymi zagadnieniami związanymi z tworzeniem biznesu.

Projekt zakłada tworzenie interdyscyplinarnych zespołów projektowych, które będą rozwijać swoje pomysły i produkty w ramach dedykowanego mentoringu.

Dla kogo?

Program skierowany jest przede wszystkim do młodych innowatorów zainteresowanych tworzeniem kreatywnych rozwiązań: studentów, doktorantów, absolwentów, naukowców i przedsiębiorców.

Możesz już mieć swój pomysł na innowację, ale nie jest to koniecznie.

W ramach warsztatów z metodologii design thinking opracujesz razem z nowo utworzonym zespołem rozwiązanie, które rozwiązuje problemy sektora ochrony zdrowia.

Program jest otwarty dla osób z różnych dziedzin: medycyny, nauk przyrodniczych, ekonomii, informatyki, dyscyplin technicznych lub pokrewnych.

W jaki sposób?

Program rozpoczyna się 17 marca i kończy 14 czerwca. Opłata za udział w programie wynosi 200 zł.

Edycja 2022 prowadzona będzie w formie zajęć online, w języku polskim.

Program kursu został podzielony na 3 etapy, których szczegółowy harmonogram znajdziesz poniżej.

Uczestnicy po spełnieniu warunków zaliczenia kursu, otrzymają imienne certyfikaty.

Dołącz do świata innowacji już dziś!

<-- Poprzednie edycje -->

Kontakt:

md
lek. Mateusz Dworak
Specjalista ds. wdrażania projektów
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. We are committed to protecting your privacy and ensuring your data is handled in compliance with the General Data Protection Regulation (GDPR).