Jak działamy

transfer-technologii

Transferujemy technologię

Budując systemy zarządzania własnością intelektualną. Zapewniając obsługę Rzecznika Patentowego. Uruchamiając usługi dla potrzeb B+R. Opiekując się projektami od poziomu badawczego, aż do momentu komercjalizacji i wdrożenia.

innowacje-2

Stymulujemy innowacyjność

Poprzez działalność informacyjno – szkoleniową, budując grupy networkingowe, prowadząc mentoring. Wprowadzając i ciągle poszukując twórczych ulepszeń oraz jakości. Korzystając z zewnętrznych i wewnętrznych źródeł finansowania pomysłów. Zgłaszając patenty i udzielając licencji.

przedsiebiorczosc

Wspieramy przedsiębiorczość

Udostępniając przestrzeń w Inkubatorze Przedsiębiorczości. Oferując wsparcie ekspertów w dziedzinie budowania biznesu. Działając w obszarach start – up, spin – off i spin – out oraz tworząc nowe inwestycje jesteśmy aktywnym graczem na rynku.

nauka

Integrujemy naukę z biznesem

Inicjując i monitorując współpracę w obszarze badań klinicznych. Doradzając w zakresie uzyskiwania zgód i pozwoleń na ich prowadzenie. Pomagając w sporządzaniu wniosków projektowych.

wspolpraca

Współpracujemy międzynarodowo

Realizując liczne projekty partnerskie na terenie całej Europy. Poprzez interdyscyplinarną wymianę wiedzy i doświadczeń. Prezentując najlepszych specjalistów i technologie z Polski na arenie międzynarodowej. Budując sieci ośrodków badawczych i kontrahentów.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. We are committed to protecting your privacy and ensuring your data is handled in compliance with the General Data Protection Regulation (GDPR).