Co oferujemy?

Forge of Talents to autorska inicjatywa promocji start-upów Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. To jednodniowe, zamknięte wydarzenie skierowane do start-upów z branży medycznej i inwestorów.

Tegoroczny Forge of Talents będzie połączony z prezentacjami zespołów z innych projektów realizowanych przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi: Inkubatora Innowacyjności 4.0, Smart-Up Lab i Silver Starters.

Edycja 2020 odbędzie się 06.11.2020r.

Jeżeli poszukujesz:
– inwestorów, aby przedstawić swój pomysł,
– innowacyjnych pomysłów z branży medycznej,
– okazji do wymiany wiedzy i doświadczeń
dołącz do Forge of Talents 2020!

Dla kogo?

Zapraszamy start-upy z szeroko rozumianej branży medycznej oraz inwestorów.

W jaki sposób?

Jednodniowe wydarzenie, podczas którego zaproszone zespoły zaprezentują swoje pomysły przed inwestorami w formie 3-minutowej prezentacji + 2 minuty pytań. Najwyżej ocenione zespoły zostaną wyróżnione i będą miały okazję wziąć udział w konkursie Innowacje w Medycynie, tego samego dnia.

Wydarzenie będzie scalone z kluczowymi etapami innych naszych projektów, tworząc doskonałą platformę networkingową dla wciąż rozwijającego się ekosystemu innowacji.

Tegoroczna edycja będzie mieć charakter hybrydowy – przewidujemy możliwość uczestnictwa zarówno on-line jak i on-site.

.

makówka
Piotr Makówka
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.