Co oferujemy?

Silver Starters to 8-tygodniowy cykl szkoleń z zakresu nowoczesnej przedsiębiorczości łączący warsztaty stacjonarne ze szkoleniami on-line. Program realizowany jest przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi w ramach międzynarodowej sieci Przedsiębiorczości i Innowacji EIT Heatlh.
Edycja 2020 rozpoczyna się 25.09.2020r.

Pragniesz:
– zmienić swoją ścieżkę zawodową
– rozpocząć nową
– zrealizować swoje zawodowe marzenia
– pogłębić wiedzę z zakresu przedsiębiorczości

Dołącz do programu składającego się z cyklu szkoleń z zakresu przedsiębiorczości realizowanego we współpracy z partnerami z Holandii, Portugalii i Włoch.
Partnerem programu jest firm Aegon

Dla kogo?

Zapraszamy osoby w wieku 50+

W jaki sposób?

8-tygodniowy (wrzesień/październik/listopad) trening złożony z kursów on-line i stacjonarnych prowadzonych w języku polskim. Wszyscy uczestnicy otrzymają pomoc trenerów i ekspertów. Wypracowane w trakcie zajęć pomysły wezmą udział w konkursie, najlepsze z nich zostaną wyróżnione.

.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Ewa Nocuń
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. We are committed to protecting your privacy and ensuring your data is handled in compliance with the General Data Protection Regulation (GDPR).