silver grafika

Co to jest „Silver Starters”? To program akceleracyjny składający się z sześciu spotkań edukacyjnych, które będą skupiać się na przedsiębiorczości, zarządzaniu i marketingu. Chcemy dostarczyć wartościowe i praktyczne informacje, które pomogą naszym uczestnikom wykorzystać swoje doświadczenie i umiejętności w biznesie. „Silver Starters” to inicjatywa stworzona specjalnie dla osób w wieku 50+ z zamiłowaniem do przedsiębiorczości i chęcią rozwijania umiejętności biznesowych.

Co oferujemy?

Nasz projekt oferuje wykłady oraz wsparcie, mentoring i narzędzia, abyś mógł przekształcić swoje pomysły w świetnie prosperujący biznes. Niezależnie od tego, czy marzysz o własnej firmie, ciekawym startupie czy rozwoju swojej marki, „Silver Starters” pomoże Ci osiągnąć swoje cele. Pomożemy Ci napisać biznes plan, pokierujemy Cię, gdzie możesz zdobyć finansowanie na swój pomysł, pokażemy Ci jak stworzyć strategię marketingową i pomożemy stworzyć prototyp rozwiązania.

Poprzez nasze zajęcia i warsztaty zdobędziesz wiedzę z zakresu przedsiębiorczości, zarządzania, strategii marketingowej i innowacji. Dowiesz się, jak skutecznie planować biznes, budować zespół i jak dotrzeć do swojej grupy docelowej. Niezależnie od Twojego wcześniejszego doświadczenia biznesowego, nasz projekt pomoże Ci rozwijać umiejętności niezbędne do osiągnięcia sukcesu.

Dołączając do „Silver Starters”, zyskasz również możliwość nawiązania kontaktów z innymi inspirującymi osobami związanymi z tematyką „Silver Economy”. Nasza społeczność pozwoli Ci spotkać ludzi o podobnych celach i zainteresowaniach, co może prowadzić do owocnych współprac i przyjaźni na długie lata.

Najlepsi uczestnicy zdobędą nagrody pieniężne i nagrody rzeczowe!

Dla kogo?

Silver Starters to inicjatywa skierowana do osób z grupy wiekowej 50+, które są pełne energii, doświadczenia życiowego i chcą przekuć swoje pomysły w udane biznesowe przedsięwzięcia. Naszym celem jest dostarczenie odpowiednich narzędzi i zasobów, które pomogą uczestnikom Silver Starters w realizacji ich biznesowych marzeń. Bez względu na to, czy masz zamiar rozpocząć własną firmę, rozwijać już istniejące przedsięwzięcie, czy też współpracować z innymi przedsiębiorcami, nasz program zapewnia wsparcie, abyś mógł wykorzystać swoje doświadczenie życiowe i umiejętności w pełni.

W jaki sposób?

Program będzie realizowany w okresie od 23.09.23r. do 07.11.2023r.

6 czterogodzinnych (10.00-14.00) modułowych zajęć prowadzonych przez ekspertów z dziedziny przedsiębiorczości, marketingu, zarządzania i HR.

Program jest płatny. Opłata za udział w programie wynosi 300zł.

Program prowadzony będzie w formie zajęć stacjonarnych, w języku polskim.

Program kursu został podzielony na 6 modułów, szczegółowy harmonogram znajdziesz w ulotce (do pobrania na dole strony).

Uczestnicy po spełnieniu warunków zaliczenia kursu, otrzymają imienne certyfikaty.

Pliki do pobrania:

Kontakt:

Dominik
Dominik Durma
Sekcja ds. Projektów Akceleracyjnych - Specjalista ds. wdrażania projektów
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. We are committed to protecting your privacy and ensuring your data is handled in compliance with the General Data Protection Regulation (GDPR).