Smart-Up Lab 2021

Co oferujemy?

Smart-Up Lab 2021 to już szósta edycja programu edukacyjno-inkubacyjnego, organizowanego przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Stanowi kontynuację międzynarodowego projektu realizowanego przez 4 lata w konsorcjum EIT Health. 

Projekt trwa dwa miesiące i umożliwia uczestnikom zapoznanie się z procesami tworzenia pomysłów, planowaniem biznesowym, przedsiębiorczością, tworzeniem wartości, badaniami rynku, finansowaniem innowacji, prezentacją produktów i wieloma innymi zagadnieniami związanymi z tworzeniem biznesu 

Projekt zakłada również tworzenie interdyscyplinarnych zespołów projektowych, które będą rozwijać swoje pomysły i produkty w ramach dedykowanego mentoringu. 

Dla kogo?

Program skierowany jest przede wszystkim do młodych innowatorów zainteresowanych tworzeniem kreatywnych rozwiązań: studentów, doktorantów, absolwentów, naukowców i przedsiębiorców. 

Program jest otwarty dla osób z różnych dziedzin: medycyny, nauk przyrodniczych, ekonomii, informatyki, dyscyplin technicznych lub pokrewnych.  

Możesz już mieć swój pomysł na innowację, ale niekoniecznie. 

W jaki sposób?

Program rozpoczyna się 27 kwietnia i kończy 24 czerwca. 

Opłata za udział w programie wynosi 100 zł. 

Edycja 2021, z uwagi na aktualną sytuację epidemiologiczną, prowadzona będzie w formie zajęć online, w języku polskim. 

Program kursu został podzielony na 2 etapy, których szczegółowy harmonogram znajdziecie poniżej. 

Każdy warsztat będzie zakończony indywidualnym certyfikatem dla uczestnika. 

Kliknij aby powiększyć:

Dołącz do świata innowacji już dziś!

<-- Poprzednie edycje -->

Kontakt:

md
lek. Mateusz Dworak
Specjalista ds. wdrażania projektów
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.