Smart-Up Lab 2023

Projekt Smart-Up Lab został wyróżniony prestiżowymi patronatami. Jednym z nich jest patronat
JM Rektora Uniwersytetu Medycznego prof. dr. hab. n. med. Radzisława Kordka, co stanowi ważne uznanie dla inicjatywy. Dodatkowo, projekt otrzymał patronat Samorządu Studentów Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, co jest ważnym wsparciem ze strony środowiska akademickiego.

Kolejnym zaszczytnym wyróżnieniem jest patronat medialny TVP Łódź, co pozwoli na dotarcie z ideą Smart-Up Lab do szerszego grona odbiorców.

Co oferujemy?

Smart-Up Lab 2023 to już 8. edycja programu edukacyjno-inkubacyjnego, organizowanego przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi.  Stanowi kontynuację międzynarodowego projektu realizowanego przez 4 lata w konsorcjum z Europejskim Instytutem Innowacji i Technologii (EIT).

Projekt trwa osiem miesięcy i umożliwia uczestnikom zapoznanie się z procesami tworzenia pomysłów, planowaniem biznesowym, przedsiębiorczością, tworzeniem wartości, badaniami rynku, finansowaniem innowacji, prezentacją produktów i wieloma innymi zagadnieniami związanymi z tworzeniem biznesu.

Projekt zakłada tworzenie interdyscyplinarnych zespołów projektowych, które będą rozwijać swoje pomysły i produkty w ramach dedykowanego mentoringu.

Dla kogo?

Program skierowany jest przede wszystkim do innowatorów zainteresowanych tworzeniem kreatywnych rozwiązań: studentów, doktorantów, absolwentów, naukowców i przedsiębiorców.

Możesz już mieć swój pomysł na innowację, ale nie jest to koniecznie.

W ramach warsztatów metodami design thinking opracujesz razem z nowo utworzonym zespołem rozwiązanie, które odpowiada na problemy sektora opieki zdrowotnej.

Program jest otwarty dla uczestników ze wszystkich dziedzin m.in: medycyny, nauk przyrodniczych, ekonomii, informatyki, dyscyplin technicznych lub pokrewnych.

W jaki sposób?

Program rozpoczyna się w marcu i kończy w październiku.

Program jest płatny.

Opłata za udział w programie wynosi:

  • do 22 lutego 2023 – 350 zł
  • do 8 marca 2023 – 450 zł
  • do 24 marca 2023 – 550 zł

Edycja 2023 prowadzona będzie w formie zajęć stacjonarnych, w języku polskim.

Program kursu został podzielony na 3 etapy, których szczegółowy harmonogram znajdziesz w ulotce (do pobrania na dole strony).

Uczestnicy po spełnieniu warunków zaliczenia kursu, otrzymają imienne certyfikaty.

Dołącz do świata innowacji już dziś!

<-- Poprzednie edycje -->

Kontakt:

md
lek. Mateusz Dworak
Starszy Specjalista ds. wdrażania projektów
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. We are committed to protecting your privacy and ensuring your data is handled in compliance with the General Data Protection Regulation (GDPR).